Nová brandy a rakije!

Bulharsko je známé po celém světě pro své exkluzivní a vysoce kvalitní alkoholické nápoje. A nyní jsou tyto lahůdky dostupné i u vás doma. Na našem e-shopem jsme právě přidali do naší nabídky tři nové bulharské destiláty: Premiové Brandy Pliska XO, Yambolska rakije a Prémiová Straldjanská rakije.

 

Pliska XO Bulharská brendy

Brandy Pliska XO

je vyráběno z vybraných hroznů z oblasti Pliska, což je královské místo v Bulharsku. Tento brandy má vynikající chuť a aroma díky speciální destilační technice a vyzrávání v sudech z francouzského dubu po dobu 10let. Vyniká jemným aroma a chutí sušených švestek, ořechů a vanilky.

 

Bulharská rakia Straldjanska rakie prowine.cz

Straldjanska rakije

Prémiová Straldjanská rakije je vyrobena z vinné révy z okolí Straldžy a vyzrává po dobu 5 let v malých dubových sudech z oblasti Strandža.
Tato vínovice se vyrábí ze speciálně vybraných zralých a aromatických hroznů odrůd Muškát Ottonel a starobilé odrůdy Tamianka.

 

 

Yambolska rakije

Yambolská rakije se vyrabý v oblastí Yambol a je typickou rakijí z odrůdy Muškat Ottonel.
V ústech zanechává sametově hladký pocit a nepřehlédnutelný půvab.
Rakije je důležitou součástí bulharské kultury a tradice už po staletí.

Všechny naše bulharské destiláty jsou ručně vyráběny podle nejvyšších standardů. Každému kroku výroby je věnována pozornost a je pečlivě sledován, aby se zajistila výjimečná kvalita a chuť, které se k nám v Bulharsku vážou. Vaše chuťové buňky si zaslouží to nejlepší a to právě v našem e-shopu nabízíme.

Na naše destiláty se prokliknete ZDE

 

 

Košík