Povánoční výprodej 21.1 – 31.1 2023

Doufáme že jste si užili svátky v poklidu:)

CHceme Vám poděkovat za dny Black Friday a předvánoční nakupování, kdy jste nás přivedli na pokraj   šílenství (myšleno v dobrém). Zahltili jste nás objednávkami a za to Vám děkujeme!
V novém roce bychom Vás chtěli přivítat klasickým povánočním výprodejem a novinkami.

 

Výprodej

Zlevnili jsme Vám téměř všechna vína na našem eshopu, které jsme nestihli doprodat nebo u kterých jsme měli větší zásoby. Na všechna vína, i zlevněná, platí navíc dodatečná sleva -VINO-, se kterou se Vám odečte ještě dalších 5%, pokud se rozhodnete udělat větší nákup. Slevy se pohybují v rozmezí cca 15-40%, podle Vašeho výběru.

Novinka

Dovezli jsme nově vinařství Targovishte, které je známé zakrouceným designem láhví. Vína jsme dovezli po mnoha Vašich dotazech na toto vinařství. Na všechna tato vína platí uvítací zlevněné ceny. 

Novinka číslo 2

Na eshopu jsme přidali novou kategorii -Doprodej- najdete ji mezi ostatními sklepy na stránce Naše vína, ale i na úvodní stránce.

Proč jsme tuto kategorii přidali? Máme mnoho druhů vína a stává se nám, že některá z nich leží déle ve skladu bez povšimnutí, přestože jde o zajímavá a kvalitní vína. Nevíme, zda je důvodem vzhled láhve či etikety, ale rozhodně to není obsahem. Určitě se mrkněte do této kategorie! Je možné, že tam pro Vás bude víno, kterého jste si zatím jen nevšimli. Vína jsou také za snížené ceny.

*V článku, který vyjde příští týden, se rozepíši o změnách,  které již teď můžete vidět na našem eshopu. A také o legislativních změnách pro eshopy, které využijete nejen u nás. 

Košík