Nová výdejní místa Praha

Tak už nastala chvíle vám představit výdejní místa, která jsme pro vás zajistili. Zatím jen dvě a v Praze, ale budeme tuto síť rozšiřovat. Chvíli nám trvalo u výdejních míst pro vás zajistili zajimavý benefit navíc, jak je u nás zvykem a podařilo se. Při každém odběru vašeho balíčku z výdejního místa máte možnost si koupit potraviny za výhodnější cenu. A jelikož se jedná o Bulharské minimarkety, nakoupíte si potraviny co se k bulharským vínům / destilátům hodí a hlavně váš chuťový vjem bude komplexní a ucelený.

V pokladní části eshopu u výběru ´´Dopravy´´, jsme za poplatek 30Kč, přidali dvě adresy na kterých se Bulharské minimarkety nachází.

Vaše zásilky budou psaná na vaše jméno a před samotným vyzvednutím vás informujeme pomoci SMS že váš balík je již připraven k vydání. Výhodou je že prodejny pracují i o víkendu. Nevýhodou je ze nelze platit kartou při vyzvednutí na dobírku.

Praha 6, Jugoslávských partyzánů 738/38
(u zastávky tram č.: 8,18 Zelená)

Balkánské potraviny
-tyto potraviny jsou největším minimarketem bulharských potravin v Praze.
– najdete zde výrobky ze sušeného masa, balkánské sýry, koření, jogurty, mražené produkty a další. Výběr je opravdu obrovský.

Pracovní doba.:
Po-Ne 9:00 – 20:00

Praha 2, Bělehradská 2322/60
(u zastávky tram. č.: 11,6 Pod Karlovem)

Delikatesy z Balkánu
– tato prodejna bulharských potravin je menší, ale i zde najdete rozmanitý sortiment sušeného masa, sýrů, koření, pomazánek, jogurtů atd.

Pracovní doba.:
Po-So 10:30 – 20:00
Ne 10:30 -16:30

Košík