7 nových vín z vinařství Katarzyna Estate!

V poslední době kromě snížení cen dopravy, přidáním nového dopravce. Jsme rozšířili i vinařství Katarzyna Estate.

Na jednotlivá vína se můžete prokliknout z jejich názvu.:

Contemplations Merlot x Malbec

Tady se nejedná přímo o rozšíření, ale o zbrusu nový ročník 2019. A jak je zvykem u Contemplationu, přišlo také 6 nových etiket u tohoto produktu, které si můžete prohlídnout v galerii u produktu. Ročník 2019 byl v Bulharsku velice povedený a určitě vás tato kombinace bude bavit. Taky je to jedno z prvních vín co jsme před více jak 10 lety přivezli z toho sklepa.

*Vsuvka.: Pokud vás nějaká etiketa přímo osloví napište do poznámky při objednávce: (´´chci Mořského koníka nebo chci Motýla´´) A dostanete láhev kterou chcete.😊

Contemplations Sauvignon Blanc

Tohle víno je zbrusu nové v naši nabídce. Svěží krásné víno, jak u předešlého vína cuveé Merlotu a Malbecku máte k dispozici v balení 6 různých etiket Artového stylu. Každé etiketa má antický příběh, v brzké době příběhy přeložím a budete si je moct přečíst jak tady na stránkách, tak také na facebooku nebo instagramu.

Contemplations Chardonnay

Chardonnay je oblíbená odrůda a jsme velice rádi že ji můžeme nabídnout. Ja pravdou že bílá vína z jihu nemají tolik kyselinek jako ta Česká. Ale mohou nabídnout něco jiného a to velkou chuťovou pestrost. Podchlaďte je a budou vás určitě bavit.Toto víno jak ty předešlé disponuje opět 6 různými etiketami, vyprávějící antické příběhy božstev.


The Estata Cabernet Franc

Cabernet Franc je zajímavou odrůdou. Každý ji zná nebo o ní slyšel ale není často k sehnání. Cabernet Franc jako dědeček Cabernetu Sauvignon je starou divokou odrůdou. Je hodně položena na stranu lesních plodů, lesních jahod, ostružin a borůvek.Zajímavé je že tato odrůda je většinou zastoupená v různých cuveé ale ještě více raritní je jako samostatná odrůda.

The Estate Malbec

Tímto vínem máme prozatím pokud v budoucnu nebude rozšířena sérii The Estate uzavřenou, máme všechna vína z této série.A jsem velice rád že tím posledním vínem je Malbec, protože Malbec je mojí oblíbenou odrůdou a rád si porovnávám s Argentinským Malbeckem. Celou sérii The Estate vřele doporučuji s toho úhlu pohledu že je nejlepší sérii co se čistých odrůdovek týče. Skvěle se na této sérii můžete naučit rozpoznávat jednotlivé odůdy.

Callisto Bio Merlot

Naši menší sérii Callisto jsme rozšířili o tento Merlot, který ji doplňuje příběhem a doplňuje také, samotnou cestu této Bio série. A pro tento rok je Merlot také nejoblíbenějším vínem tak jsme vás chtěli obohatit o tento skvělý Merlot.

Encore Malbec

Velikán mezi Malbecky ze sklepa Katarzyna Estate. Tady mohu jen zatleskat a smeknout. Skvělé prémiové víno co si nese ocenění ze soutěží Decanther, CWSA, IWSC, Mondial de Bruxelles a další.  

Na závěr chci říct mějte se krásně, pijte víno protože má hromadu antioxidantů a dávejte na sebe pozor.

Filip

Košík