Yamantievs Winery


Vinařství Yamantievs se nachází v nejlepším regionu Bulharska, pokud jde o půdní a klimatické podmínky pro pěstování vysoce kvalitních odrůd hroznů, jako jsou Merlot, Cabernet Sauvignon a Syrah. Vinařství se nachází v Ivájlovogradě, malém městě v jihovýchodní části Bulharska, 5 km od hranic s Řeckem a asi 60 km od Turecka, na úpatí Východních hor. Úplně nedotčená příroda, neexistence jakýchkoli výrobních závodů a malého počtu obyvatel v regionu činí tento region jednou z ekologicky nejčistších oblastí nejen v Bulharsku, ale v celé Evropě. Na kopcovitém terénu rostou symboly pro oblast topoly a duby. V oblasti jsou kořeny vinařské tradice nalezeny v nedalekých starodávných památkách starých více než 2000 let, které mnozí považují za domov Dionysia – starého řeckého boha vína a slavnosti.
Od roku 1997 produkuje rodinné vinařství  Vinivel produkce vína z nejkvalitnějších hroznů v Bulharsku. Náš tým nadšeně a neúnavně pracuje na vybudování pověsti a uznání našich vín tím, že usiluje o pěstování vlastních vinic, výhradní pozornost v procesu výroby vín a poskytování hodnoty našim zákazníkům.
Profesionalita a znalosti paní Yamantievy – našeho technologa a moderní přístup k rozvoji vinařského procesu jejího manžela – panu Yamantievovi, umožňují pokračovat ve věku staré vinohradnické tradice jedinečného regionu Ivailovgrad v Bulharsku a dát nám zákazníkům možnost oslovit historii rodiny vína v každé láhvi, kterou vyrábíme.
Vinařství  Vinivel vlastní 200 ha vinic. Mezi pěstované odrůdy patří francouzský Merlot, Cabernet Sauvignon, Syrah, Carmenere, Pinot Noir, Alicante Bouchet, Chardonnay, Sauvignon Blanc, Traminer a Viognier.
Použitím moderních vinařských postupů a dynamického řízení se zaměřujeme na vyvážené výnosy, abychom získali co nejkvalitnější hrozny z vinic.

Vína


Vína z Yamantievs Winery si můžete prohlédnout v naší nabídce. Všechna vína si od nás můžete rovnou objednat.

Košík