Targovishte


Tradiční kvalita bulharských vín. S tradicí výroby vína sahající až do starověku, vinařství Targovishte se pyšní kvalitním vínem a moderním výrobním procesem. Dnes je jedním z nejúspěšnějších vinařských podniků v regionu Targovishte, nabízející širokou paletu vynikajících vín.

Vinice v regionu Targovishte

Tradiční bulharská vína s vynikající kvalitou. Vinařství Targovishte se může pochlubit tradicí výroby vína sahající až do starověku a moderním výrobním procesem, díky kterému patří k nejúspěšnějším vinařstvím v oblasti Targovishte. V oblasti Podunajské nížiny se nachází vinice ideální pro pěstování odrůd vinné révy, jako jsou Tramín, Chardonnay, Sauvignon Blanc, Verdejo, Petit Manseng a další. Díky příznivé kombinaci srážek a slunečných dnů během vegetačního období jsou hrozny sklízeny v optimální technologické zralosti od poloviny září do konce října.

Kontrola kvality

Vinařství Targovishte přikládá velký význam kvalitě a spokojenosti zákazníků. V letech 1995-1999 společnost kompletně obnovila své výrobní zařízení, aby splnila požadavky EU na výrobu kvalitního vína. V současné době se kontrola kvality provádí podle norem EU, přičemž primární kontrola se provádí ve dvou vlastních laboratořích.

Vinařství

Využívá ideální podmínky Podunajské nížiny k pěstování odrůd hroznů jako jsou Traminer, Chardonnay, Sauvignon Blanc a další. Na vinicích, které pokrývají 716 hektarů půdy. Vlastní moderní zařízení včetně čtyř linkových strojů na stáčení s celkovou kapacitou 16 000 lahví za hodinu. Navíc nabízí širokou škálu vín v různých typech obalů, včetně třílitrového. “Bag in Box” a “Five-Pack” obalů v objemech 1, 2 a 3 litry.

Nakonec vinařství vyvinulo specifický design láhve, který je patentován v Bulharsku, zemích EU, USA a zemích SNS.

Bulharské bílé víno Traminer Targovishte bulharsko.Merlot bulharská vína červené z vinařství TargovishteRiesling bulharská vína bílá suchá z vinařství Targovishte

 

Bulharská vína Targovishte design láhve
Bulharské vinařství Targovishte vinice
Bulharské vinařství Targovishte vinice

Vína


Vína z Targovishte si můžete prohlédnout v naší nabídce. Všechna vína si od nás můžete rovnou objednat.
Košík